Poniedziałek, 2019-11-18

Imieniny: Klaudyny, Romana

NASZE SUKCESY

Dnia 1 czerwca odbyłsię XXIII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.Byliśmy bezkonkurencyjni.

I miejsce dla NATALII CZARNECKIEJ

II miejse dla FILIPA ŁEPKOWSKIEGO

Dnia 11 maja 2015 r. odbył się w naszym przedszkolu IV KONKURS RECYTATORSKI " Poezja w oczach dziecka".W katerii dzieci 5-6 letnich                                    II miejsce zajął  FILIP NOWOSIELSKI gr. V.

Dnia 27 marca 2015  w MCKIS w Pułtusku odbył się                    XXXVIII KONKURS RECYTATORSKI " WARSZAWSKA SYRENKA".                     Nasze przedszkole reprezentował :                                                                                            JAN WIELECHOWSKI  z gr V , zdobył II miejsce

24 marca 2015 został rozstrzygnięty konkurs plastyczny  "Najpiękniejsza karta świąteczna" pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk Krzysztofa Nuszkiewicza . Wsród wyróżnionych dzieci znalazłą się  JULIA LASOCKA z gr. V. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 28 marca w Urzędzie Miasta Pułtusk.

23 marca 2015 rozstrzygnięty został  konkurs plastyczny  "Roztańczone barwy wiosny" zorganizowany przez Pułtuską Bibliotekę Publiczną im. J. Lelewela .Dzieci z naszego przedszkola zdobyły:

I miejsce:     FILIP KAZIMIERCZAK gr III

Wyróżnienia: MARTA BIELSKA   gr.V

HANIA BRZOZOWSKA  gr.VIII

NATALIA SKLEPIŃSKA gr.III

ROZDANIE NAGRÓD UŚWIETNIŁ WYSTĘP DZIECI Z GRUPY V

Dnia 18 grudnia 2014r. w Niepublicznym Przedszkolu

URWIS odbył się II "Konkurs kolęd i pastorałek". W

kategorii dzieci 4 letnich;

I miejsce zdobyła Marysia Siemek z gr.II

wyróżnienie Karol Tkaczyk z gr.II

w kategorii dzieci 6 letnich:

III miejsce zdobyła Klara Nalewajk z gr.VIII

wyróżnienie :Maja Banaszuk z gr VIII

Dnia 16 grudnia 2014 rozstrzygnięty został

konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy.Nasze przedszkole reprezentowała Rozalka Mokrzan  z gr V - zajęła III miejce.

Dnia 4 grudnia w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku odbyła się XI edycja konkursu "Opowiem ci bajkę wierszem lub prozą". Nasze przedszkole w kategorii dziei 6 letnich reprezentowali ;

JAŚ WIELECHOWSKI zajął miejsce II

NATALKA DRZEWIECKA zajęła miejsce III